Prinášame vám program KB5 online lekcií – štandard, na ktorý ste zvyknutí, tj. minimalistický program, metodickú výuku, cvičenie podľa top programov. To všetko z pohodlia vášho domova.

 • 16. February - 16. March 2021

  18:00 — 19:00

  KB5 Slovensko

  bw

  KB5 online lekcie: Základy cvičenia s vlastnou váhou

  Pomocou 5 krokov ti pomôžeme zlepšiť pohyb, získať zdravie, dobrú postavu, silu a kondíciu!Naučíme ťa “resetovať” telo do pôvodného nastavenia a hýbať sa ako pružný leopard Rozhýbeme hrdzavé kĺby, pomôžeme ti zbaviť sa chronických bolestí a získať odolnosť proti zraneniam Ukážeme ti základné cviky posilňovania s vlastnou váhou, ktoré môžeš cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek Pomôžeme ti získať funkčnú silu a kondíciu – správne a bezpečne Dáme ti jednoduchý návod na zdravú životosprávu – od cvičenia cez stravu až po regeneráciu, pre zlepšenie športových výkonov a hlavne kvality života!
 • 16. February - 16. March 2021

  19:00 — 20:00

  KB5 Slovensko

  kb

  KB5 online lekcie: Základy cvičenia s kettlebell

  Pomocou 5 krokov ti pomôžeme zlepšiť pohyb, získať zdravie, dobrú postavu, silu a kondíciu!Naučíme ťa “resetovať” telo do pôvodného nastavenia a hýbať sa ako pružný leopard Rozhýbeme hrdzavé kĺby, pomôžeme ti zbaviť sa chronických bolestí a získať odolnosť proti zraneniam Ukážeme ti základné cviky posilňovania s vlastnou váhou, ktoré môžeš cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek Pomôžeme ti získať funkčnú silu a kondíciu s pomocou kettlebell, “ultimátnej posilňovne do ruky” – správne a bezpečne Dáme ti jednoduchý návod na zdravú životosprávu – od cvičenia cez stravu až po regeneráciu, pre zlepšenie športových výkonov a hlavne kvality života!